Naprawa Kanalizacji w Piasecznie

Udrażnianie Kanalizacji Piaseczno

Sprawnie funkcjonująca kanalizacja pozwala na komfortowe i bezpieczne użytkowanie pomieszczeń sanitarnych w obiektach przemysłowych czy szkołach, jak również kuchni, łazienek czy pralni w domach. Udrażnianie kanalizacji Piaseczno to sposób na szybkie, bezpieczne i komfortowe dla klienta usuwanie wszelkiego rodzaju zatorów, które tworzą się w instalacji. Bezproblemowe odprowadzanie ścieków poza budynek, to również brak zagrożenia sanitarnego, ograniczenie ryzyka zalania pomieszczeń, zrywania podłóg.

Nasz serwis realizuje zlecenia dla właścicieli domów i mieszkań, zarządców nieruchomości, szkół i firm. Dysponujemy kamerą do obserwacji kanalizacji od wewnątrz, jak również sprzętem do mechanicznego przepychania rur. Dzięki temu bez konieczności kucia większych fragmentów usuniemy zator, który może być wynikiem osadu lub zablokowania instalacji przez jakiś przedmiot.

Monitoring i czyszczenie kanalizacji

Problem pojawiających się zatorów w kanalizacji jest niestety bardzo częsty. W przypadku starych instalacji (chociażby w kamienicach),możemy mieć do czynienia z powstawaniem osadu, który stopniowo zmniejsza średnicę przepływu, w końcu go odcinając. W nowych instalacjach często przyczyną powstania zatoru może być nieprawidłowe użytkowanie instalacji, np. spłukiwanie w toalecie nadmiernych ilości jedzenia, ręczników papierowych, zbrylających się żwirków dla zwierząt lub czyścików do naczyń.

Gdy dochodzi do zapchania kanalizacji, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Świadczymy usługi nie tylko na terenie stolicy, wykonujemy również udrażnianie kanalizacji Pruszków to najlepsze rozwiązanie. Zalety mechanicznego udrażniania kanalizacji to:

  • szybka lokalizacja zatoru, dzięki zastosowaniu specjalnej kamery
  • trwałe usunięcie zatoru
  • brak ryzyka uszkodzenia instalacji
  • szybkie przywrócenie możliwości użytkowania instalacji