Udrażnianie Rur Warszawa

Udrażnianie Rur i Kanalizacji Warszawa

Kanalizacja jest instalacją, która odpowiada na sprawne odprowadzanie wody i ścieków poza budynek. Aby spełniała dobrze swoją funkcję, kluczowe jest przygotowanie odpowiedniego projektu i dobre wykonawstwo, w starym budownictwie zaś regularne sprawdzanie stanu technicznego i serwis. W naszym pogotowiu kanalizacyjnym wykonujemy kompleksowe udrażnianie rur Warszawa. Nasze usługi świadczymy również na terenie okolicznych miejscowości, dla klientów indywidualnych, firm, szkół, instytucji.

Udrażnianie rur kanalizacyjnych wykonujemy wykorzystując nowoczesny sprzęt, wyposażony w specjalistyczną kamerę (dzięki niej możliwa jest ocena sytuacji i zbadanie stanu technicznego rur), jak również urządzenia do mechanicznego przepychania rur (wyposażone w różne końcówki czyszczące i głowice). Dzięki temu możemy bez problemu dopasować rodzaj końcówki do średnicy rury, jak również wielkości zatoru.

Czy przepychanie rur jest konieczne?

Przepychanie rur to standardowa procedura, która ma na celu pozbycie się zatoru i udrożnienie kanalizacji. Zator może być skutkiem nagromadzenia się dużej ilości osadu, który stopniowo zmniejsza przepływ wody, w późniejszym czasie całkowicie go uniemożliwiając. Niedrożność rur kanalizacyjnych, może być także spowodowana przez jakiś przedmiot, który został spuszczony w toalecie. Z reguły są to ręczniki papierowe, środki higieny osobistej, patyczki do czyszczenia uszu, żwirek dla zwierząt.

Gdy dochodzi do zatoru, konieczne jest udrażnianie kanalizacji Warszawa. Brak skutecznego udrożnienia kanalizacji, może skutkować jej trwałym uszkodzeniem, zalaniem pomieszczeń, nieprzyjemnymi zapachami. Nie będziemy mogli również mogli korzystać z toalety, pralki czy zlewu.